Žaluzie

Domykavé žaluzie jsou určeny především k montáži na rám plastových, případně Euro oken. Jde o žaluzie, u kterých se nehledí pouze na funkčnost zastínění (ta je samozřejmostí), ale především na design. Dokonalé splynutí žaluzie s oknem v jeden celek, precizní řešení všech detailů, jednoduchá a spolehlivá manipulace, to jsou přednosti této žaluzie. Žaluzie jsou ovládány plastovým kuličkovým řetízkem, který zajišťuje naklápění a vytahování lamel.

zaluzieDomykavé žaluzie dokonale zastíní interier. Toho je dosaženo velmi kvalitním dovřením lamel (což umožňuje tenký pásek na vytahování), excentrickým prostřižením otvoru, použitím hustšího žebříčku a většího množství lamel. Výsledkem je opravdu dokonalá žaluzie, která v zavřeném stavu tvoří jednotnou plochu bez jakéhokoliv prostřihu a při otevření působí velmi zajímavě.

VNITŘNÍ ŽALUZIE

zaluzie2Horizontální žaluzie zachycují přímé sluneční světlo a chrání před jeho účinky uživatele i zařízení interiéru. Konstrukce zaručuje dokonalou regulaci přirozeného osvětlení, snadnou bezporuchovou manipulaci a dlouhou životnost. Propustnost slunečního záření je 45%.